Najnowsze informacje

Dowiedz się, co u nas słychać

piątek, 13 kwiecień 2018 10:37

Oznaczenia promocyjne - Produkujemy oznaczenia do cen i promocji. W ofercie posiadamy etykiety, cenówki nadające się do lodówek jak i regałów.

Świetnie sprawdzą się jako oznaczenia promocyjne w dużych sklepach jak i mniejszych, na stoiskach wędliniarsko mięsnych, z nabiałem, sklepach rybnych.

Dobrze sprawdzi się również wisząca na wysięgniku flaga przypółkowa wraz z shelfstoperem - wyeksponuje ona produkt w alejce regałowej.

Znana jest również jako baner regałowy, flaga shelftalker przy półce.

środa, 11 kwiecień 2018 13:31

Wobblery reklamowe producent - Jesteśmy jednym z najwiekszych producentów wobblerów reklamowych na Pomorzu.

Wobblery reklamowe to podwieszana reklama na półkach i regałach na kiwaku z tworzywa sztucznego. Jest to jedna z najtańszych form reklamy POS., stosowana do krótkich akcji promocyjnych tak aby wyróżnić produkt na półkach sklepowych. Produkujemy wobblery reklamowe o dowolnym kształcie i nadruku na życzenie klienta.

Mocowanie do półek jest bardzo prost i szybkie, za pomocą taśmy dwustronnej. Produkujemy wobblery o wysokiej jakości.

Do klienta dostarczamy gotowy produkt, wobbler podklejony kiwakiem oraz taśmą samoprzylepną.

wtorek, 10 kwiecień 2018 19:29

Krawaty jest to idealne rozwiązanie do produktów impulsowych - czyli takich które klient kupuje odruchowo.

Mogą być one umiejscowione w okolicach kasy lub w końcówce alejek.

Krawaty merchandisingowe pozwolą dobrze wyeksponować produkt i zarazem będą one wspierać sprzedaż. Produkty impulsywne powinny być umieszczane na wysokości wzroku klienta oraz tak aby były osiągalne na wyciągnięcie ręki.

Dlatego idealnym rozwiązaniem okaże się tu wiszący krawat lub dyspenser.

poniedziałek, 09 kwiecień 2018 15:34

Oznaczenia regałowe - Sheltalkersy znane również jako shelfstopery, stopery półkowe, stoprejony używane są w akcjach promocyjnych i wyprzedażowych.

Stoper jest bardzo dobrze widoczny i dzięki temu koncentruje klienta na danym produkcie. Dzięki oznaczeniom regałowym sklep może wyeksponować promowane produkty.

Jednym z bardzo skutecznych rozwiązań jest flaga przypółkową wraz z shelfstoperem - wyeksponuje ona produkt w alejce regałowej. Oznaczenia regałowe pomogą również poruszać się klientowi po sklepie i alejkach.

wtorek, 03 kwiecień 2018 15:56

Jesteśmy jednym z najwiekszych producentem materiałów POS na Pomorzu. Specjalizujemy się w produkcji materiały reklamowych POS BTL, które pozwalają zwiększyć rozpoznawalność marki i zarazem wspierają sprzedaż. Materiały POS to jedna z najprostszych form reklamy wizualnej, która w znaczny sposób wpływa na sprzedaż i marketing.

Inaczej jest ona nazywana również jako reklama poprzez różnego rodzaju nośniki BTL. Reklamy POS skierowane są bezpośrednio do klienta detalicznego i odgrywają ogromną rolę w sprzedaży i reklamie produktów.

Dobrze wdrożone wpływają na decyzje zakupowe klientów w sieciach handlowych oraz usługowych. Są istotnym elementem podczas akcji promocyjnych oraz oznaczeń promocyjnych, oznaczeń wyprzedażowych, oznaczeń regałów oraz półek.

Specjalizujemy się w produkcji takich Materiałów POS jak:

 • hangery,
 • displaye nalepki reklamowe,
 • nalepki podłogowe,
 • krawaty,
 • stripy,
 • stopery,
 • stoprejony,
 • sheltalkersy,
 • shelfstopery,
 • shelflinery,
 • listwy półkowe,
 • paski listwowe,
 • wobblery i kiwaki,
 • tabliczki na drzwi,
 • cenówki.
piątek, 30 marzec 2018 12:23

Wobblery reklamowe to podwieszana reklama na półkach i regałach na kiwaku z tworzywa sztucznego. Jest to najtańsza forma reklamy oraz wyróżnienia produktu na półce z pośród wszystkich form reklamy BTL.

Produkujemy wobblery reklamowe o dowolnym kształcie i nadruku na życzenie klienta. Mocowanie do półek jest bardzo prost i szybkie, za pomocą taśmy dwustronnej.

Wobblery są często stosowane do krótkich akcji promocyjnych do wyróżnienia produktów w sklepie, markecie bądź aptece. Produkujemy wobblery o wysokiej jakości. dostarczamy gotowy produkt, podklejony kiwakiem oraz taśmą samoprzylepną.

niedziela, 25 marzec 2018 15:19

Materiały POS to materiały reklamowe które pozwalają zwiększyć rozpoznawalność marki i zarazem wspierają sprzedaż. Materiały POS to jedna z najprostszych form reklamy wizualnej, która w znaczny sposób wpływa na sprzedaż i marketing. Inaczej jest ona nazywana również jako reklama poprzez różnego rodzaju nośniki BTL. Reklamy POS skierowane są bezpośrednio do klienta detalicznego i odgrywają ogromną rolę w sprzedaży i reklamie produktów.

Jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych form reklamy.

Materiały POS mają wiele zastosowań. Dzięki nim możemy efektywne zaprezentować i promować produkty oraz ofertę firmy na targach i eventach.

Mają one również zastosowanie podczas działań marketingowych z zakresu BTL. Dobrze wdrożone wpływają na decyzje zakupowe klientów w sieciach handlowych oraz usługowych. Są istotnym elementem podczas akcji promocyjnych oraz oznaczeń promocyjnych, oznaczeń wyprzedażowych, oznaczeń regałów oraz półek.

TERMIN ZLECENIA NA WCZORAJ? EXPRESOWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA?

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel. biuro +48 58 320 17 35

TERMIN ZLECENIA NA WCZORAJ? EXPRESOWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA?

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel. biuro +48 58 320 17 35

KONTAKT

MAGNA PRINT

Artykuły Reklamowe i Promocyjne

ul.Przetoczna 18

80-702 Gdańsk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. biuro +48 58 320 17 35

tel. zakład produkcyjny +48 58 341 55 76

fax. +48 58 341 55 76

© 2018 www.magnaprint.pl - All Rights Reserved.

ZAMÓW ROZMOWĘ

 • Poproś o kontakt telefoniczny Zostaw nam Twój numer telefonu. Oddzwonimy!!!
  Musisz wpisać imię
  Musisz podać poprawny numer telefonu
  Dziękuję. Otrzymałam Twoją prośbę. Oddzwonię wkrótce.